Aktuality

kulinarny 28.10Kulinárske stretnutie v Zázrivej predstaví tradičné jedlá z regiónu
Obec Zázrivá organizuje 28.10.2018 podujatie zamerané na varenie tradičných jedál z regiónu.

rozsad 27.10V Zázrivej ukončia salašnícku sezónu a otvoria Pastierske centrum
Obec Zázrivá organizuje v sobotu dňa 27.10.2018 podujatie zamerané na podporu ovčiarstva, salašníctva, gazdovania a na zachovávanie tradícií spojených s dedičstvom valaskej kolonizácie a kultúry Ovčiarske obyčaje Rôsadz v Zázrivej.

odborny seminar 26.10Obec Zázrivá pozýva širokú verejnosť na
ODBORNÝ SEMINÁR SALAŠNÍCTVO V MALEJ FATRE A KYSUCKEJ VRCHOVINE
– dedičstvo, tradície a ochrana životného prostredia
26.10.2018 – piatok, kultúrny dom v Zázrivej

Boje SNP - ZázriváIV. ročník ukážky historických bojov z II: svetovej vojny
8. SEPTEMBRA 2018 - 14:00
Zázrivá Paseky

!!ZMENA!!  z dôvodu nepriaznivého počasia  akcia je preložená na  nasledujúcu nedeľu 02.09.2018 Za pochopenie ďakujemePozývame vás do Zázrivej XIIV. ročník súťaže doma vyrobených traktorov, kde si zmerajú sily v rôznych disciplínach súťažiaci z celej Oravy.

 

ohnisko brigada mVyhrali sme súťaž od Keltu Slovenské ohniská. Vďaka tomu sme dostali možnosť vytvoriť si priestor, kde bude môcť hocikto z dediny opekať a tráviť príjemné teplé večeri pri ohni.

ohnisko zazriva mPodhorská obec Zázrivá je turisticky vyhľadávanou lokalitou v nadregionálnom meradle. V obci Zázrivá rastie dopyt po rozšírení ponuky trávenia voľného času, predovšetkým po športových aktivitách a voľnočasových aktivitách.

odvoz konskym zaprahom mKaždý víkend môže byť na salaši Syrex jedinečný. Staňte sa súčasťou tradície, vyskúšajte si niečo, čo bolo ešte donedávna úplne bežné. Vyskúšajte sa odviezť s vašimi deťmi či priateľmi za konským záprahom. Vyskúšať si to môžete každý víkend až do odvolania - čo zrejme nebude tak skoro. :)