Cyklotrasy v Zázrivej a okolí

cyklotrasa vysny kubin istebne zazrivaTrasa vedie zväčša po poľných či lesných cestách plných zážitkových výhľadov a peknej oravskej prírody. Trasa začína v obci Vyšný Kubín na križovatke cykloturistických trás na asfaltovej ceste.

cyklotrasa terchovsko zazrivsky okruhTento okruh patrí k najdlhším modrým trasám v celom kraji. Prepája Terchovský región s Bystrickou dolinou a Oravou. Celá trasa je vedená po asfaltových cestách a vo väčšine úsekov s veľmi nízkou, ba až žiadnou dopravou.

cyklotrasa zazriva raztoky grune holaZelená cykloturistická trasa, ktorá prepája Zázrivú a sedlo Hoľa a vytvára tak možnosti vytvárania okruhov v regióne. Trasa začína v sedle Hola na križovatke cykloturistických trás.

cyklotrasa zazriva biela plesiva zazrivaZelená cykloturistická trasa, ktorá prepája Zázrivú a sedlo Hoľa a vytvára tak možnosti vytvárania okruhov v regióne. Trasa začína v sedle Hola na križovatke cykloturistických trás.

cyklotrasa zazriva dolinaKrátka trasa, ktorá spája obec Zázrivá s lokalitou Dolina a zároveň prepája viacero trás a vytvára tak viacero možností pre okruhovanie jednotlivých trás.

cyklotrasa zazriva mala havrania stary kvartelMiestna cykloturistická trasa prepájajúca krásne lokality nad Zázrivou. Zároveň dopĺňa sieť cykloturistických trás v oblasti a vytvára tak možnosť okruhovania trás.