Aktuality

Untitled-1drthrtji.jpgKlub OB KOBRA Bratislava v spolupráci s Klubom OB Martin a obcou Zázrivá pozýva všetkých priaznivcov orientačného behu , dňa 14.05.2023 na otvorené denné preteky jednotlivcov  – Memoriál Juraja Šútora.

jesen zazrivaO tom, že jeseň hrá všetkými farbami niet pochýb. Pozrite si vo videu zábery z tohtoročnej jesene v Zázrivej.

ohnisko brigada mVyhrali sme súťaž od Keltu Slovenské ohniská. Vďaka tomu sme dostali možnosť vytvoriť si priestor, kde bude môcť hocikto z dediny opekať a tráviť príjemné teplé večeri pri ohni.

ohnisko zazriva mPodhorská obec Zázrivá je turisticky vyhľadávanou lokalitou v nadregionálnom meradle. V obci Zázrivá rastie dopyt po rozšírení ponuky trávenia voľného času, predovšetkým po športových aktivitách a voľnočasových aktivitách.

odvoz konskym zaprahom mKaždý víkend môže byť na salaši Syrex jedinečný. Staňte sa súčasťou tradície, vyskúšajte si niečo, čo bolo ešte donedávna úplne bežné. Vyskúšajte sa odviezť s vašimi deťmi či priateľmi za konským záprahom. Vyskúšať si to môžete každý víkend až do odvolania - čo zrejme nebude tak skoro. :)