Služby

hotel havrania uvod

Hotel Havrania leží v náručí hustých a bohatých lesov Malej Fatry. Ticho, vynikajúci vzduch, výhľad na Rozsutec a jedna z najkrajších prírodných panorám Slovenska sú balzamom pre telo i dušu.

minigolf zazrivaDrevenice zážitkového penziónu Jánošíkov dvor sú situované v krásnom prostredí Národného parku Malá Fatra. Ubytovanie sa poskytuje v tradičných slovenských dreveniciach zariadených štýlovým dreveným nábytkom v 2, 3, 4 - lôžkových izbách.

salas syrex zazriva 001Salaš Zázrivá sa nachádza v krásnom prostredí Malej Fatry priamo pod Malým Rozsutcom. Ručná výroba zázrivskych pochutín, neoblomná a ťažká práca domáceho salašníctva, ale aj typická slovenská kuchyňa znamenajú tradíciu a kultúrne bohatstvo, ktoré nájdete priamo na Salaši Zázrivá.

koliba u jogosika uvodPenzión, domáca vegetariánska reštaurácia, joga štúdio, komunitný priestor a miesto, kde sa stretávajú ľudia, čo majú blízko k prírode, športu a dobrej nálade.

agroturistika boronco uvodAgroturistika Borončo ponúka ubytovanie a jazdenie na koňoch v malebnom prostredí oravskej dediny a nádhernej prírody všade navôkol.

penzion solisko mPríďte zažiť príjemné chvíle do penzióna Solisko a užiť si tak krásnu prírodu spoločne s výbornou domácou kuchyňou a ochotným a priateľským personálom.

penzion fatra uvodUbytovanie v chalupe Fatra v Zázrivej je pre vás správna voľba, ak hľadáte ubytovanie na horách, ubytovanie na samote, ubytovanie v malebnej prírode, v blízkosti turistami často vyhľadávaných oblastí ako Orava, Terchová, Vrátna, Štefanová, Jánošíkove Diery, Šutovský vodopád a podobne.