koliba u jogosika uvodPenzión, domáca vegetariánska reštaurácia, joga štúdio, komunitný priestor a miesto, kde sa stretávajú ľudia, čo majú blízko k prírode, športu a dobrej nálade.

Ubytovanie možné počas celého roka. Zastavte sa na pravideľné hodiny jogy pre všetky vekové kategórie, o ktorých informuje Facebook-stránka, alebo na kvalitnú kávu, či výborné zdravé jedlo z miestnych a sezónnych surovín.

Relaxačný jogový pobyt v tradičnej drevenici - v Kolibe u Jogošíka. Sadnite si do lotosového kvetu, zavrite oči a ponorte sa do seba. Koliba u Jogošíka je miesto s jedinečnou priateľskou atmosférou, kde sa preplieta slovenský folklór s jogovou filozofiou a slovenská tradičná kuchyňa s ajurvédou.

Koliba u Jogošíka ponúka vo svojom vynovenom jogovom štúdiu v tradičnej drevenici pravidelné lekcie hatha jogy a detskej jogy v podvečerných hodinách cez týždeň. Hodiny sú otvorené pre každého, teda aj nových a jednorazových záujemcov, bez ohľadu na pokročilosť. Cena jednej 90 minútovej hodiny je 4 €. Cez víkendy v ranných hodinách sa často konajú tzv. last minute hodiny, keď popri ubytovaných hosťoch kapacita štúdia ponúkne ešte voľné miesta. Cena za takúto hodinu je 2,50 €. Cez víkendy takisto ponúkame možnosť, zakončiť Vaše príjemné zdravé ráno bohatými domácimi raňajkami/brunchom s našim vlastným čerstvým kváskovým chlebom, čajom z miestnych byliniek a kvalitnou kávou za 6 €.

Pre konkrétne časy a obsadenosť hodín sa informujte na tel. čísle +421 903 933 071 alebo emailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo sledujte updaty na našej stránke www.facebook.com/yogoshik.