penzion fatra uvodUbytovanie v chalupe Fatra v Zázrivej je pre vás správna voľba, ak hľadáte ubytovanie na horách, ubytovanie na samote, ubytovanie v malebnej prírode, v blízkosti turistami často vyhľadávaných oblastí ako Orava, Terchová, Vrátna, Štefanová, Jánošíkove Diery, Šutovský vodopád a podobne.

Nie je problém podniknúť jednodňové výlety a navštíviť Vysoké Tatry, Nízke Tatry, Donovaly, prípadne termálne kúpaliská Thermal park Bešeňová, Aquapark Tatralandia, alebo Meander park Oravice. Zimná dovolenka na Orave v chalupe Fatra alebo ubytovanie na chate Mária vám zaručuje lyžiarske strediská do vzdialenosti 30 km ako Ski centrum Kozinec Zázrivá, Sport Centrum Malá Lučivná, Ski Kubínska Hoľa, Vrátna Free Time Zone, Skipark Ružomberok, Martinské hole a iné.

Chalupa Fatra je novopostavená a prakticky zariadená chalupa v obci Zázrivá. Ponúka ubytovanie v siedmich dvojlôžkových izbách na dvoch poschodiach. Každá izba má vlastné sociálne chladničku, rádiobudík a televízor. Chalupa Fatra má na každom poschodí spoločenskú miestnosť a veľkú, plne vybavenú kuchyňu na prípravu jedál. Chalupa má k dispozícii stolný futbal a spoločenské hry.Viac ubytovanie Chalupa Fatra...

Chalupa fatra sa nachádzajú v malebnom prostredí Oravy v rázovitej obci Zázrivá. Zázrivá, to je 11 dolín vtesnaných medzi strmé kopce pokryté lesmi, lúkami a pasienkami s množstvom potokov, močarín a jazierok. Aj malá prechádzka prírodou sa dá spojiť s hubárčením a zbieraním lesných plodovzvonica_havrania.

Orava a hlavne Zázrivá je jednou z mála oblastí, kde natrafíte na ozajstný salaš s kŕdľom oviec, kde uvidíte výrobu a spracovanie ovčieho mlieka, kde sa zachovávajú pôvodné tradície ako odváranie žinčice, výroba syra, výroba oštiepkov a Zázrivských korbáčikov.

Kontakt:

www.zazrivaubytovanie.sk